Operations Engineer - Lenti (Zala megye)

Dátum: 2024. ápr. 2.

Hely: Lenti, HU, 08690

Vállalat: Jeld-Wen Inc.

A JELD-WEN jelenleg a következő munkakörrel bővíti egyre növekvő csapatát: Operations Engineer - Lenti (Zala megye).

Új lehetőségeket keres Operations Engineer-ként?
Szeretne karrierje következő lépéseként Operations Manager lenni?
Szeretne egy olyan globális vállalatnál dolgozni, ahol a Continuous Improvement és az Operational Excellence beépült a kultúrába?

Az Ön szerepköre

Operations Engineer- ként a termelés optimalizálása területén az Ön fő feladata a helyi termelési folyamatok és a működési szervezet folyamatos javítása a Lean Tools és az OPEX módszerek alkalmazásával. Ön bevezeti a keresletorientált és hatékony gyártástervezést és -irányítást, és olyan operatív gyártási folyamatokat fejleszt, amelyekkel jelentősen csökkenthető a hulladék és az újrahasznosítás. Ebben a szerepkörben elengedhetetlen a gyakorlatias vezetői szemlélet, a megfelelő szakértelem és a költséghatékonyság iránti elkötelezettség..

Az Ön feladatai

  • A termelés hatékonyságának növelése
  • Együttműködés az OPEX Managerrel és az Operations Managerrel az üzemi PMO tevékenységekben.
  • Az egyes gyártási folyamatokra vonatkozó szerepek és felelősségi körök meghatározása és dokumentálása, kvalifikációs mátrixok karbantartása, valamint a képzési és fejlesztési tevékenységek megszervezése.
  • A termelés áthelyezésének és a minőségirányítási kezdeményezések támogatása a Lentiben található üzemben.
  • A működési és üzemi KPI-k figyelemmel kísérése és szükség esetén korrekciós intézkedések meghozatala.
  • A termelés és a műszakok ütemezésének optimalizálása a stabil termelési menetrendek biztosítása és a munkaerő, az anyag, az utómunka és a selejt miatti zavarok minimalizálása érdekében.
  • A termelési személyzet kiegyensúlyozott munkarendjének figyelemmel kísérése, kapcsolattartás a  termelési és logisztika között
  • Közreműködik a környezetvédelmi, egészségügyi és biztonsági (EHS) kérdésekben, beleértve a munkavállalók képzését az üzemvezetővel és az EHS regionális vezetésével együttműködve.
  • Alapanyag-leltárak és ellenőrzések előkészítésében és lefolytatásában aktív közreműködés
  • Részt vesz különböző meetingeken, és hozzájárul az előkészítéshez és a megbeszélésekhez.

Amire a sikerhez szüksége van

  • Bachelor/Master diploma gépészmérnöki szakon, hangsúlyt fektetve a gyártásra, vagy hasonló végzettség.
  • Gyártásban szerzett operatív tapasztalat
  • Biztos szakértelem a folyamatoptimalizálás, az automatizálás és a Lean módszerek megtervezésében és bevezetésében a gyártási műveletekben.
  • A folyamatok, ERP-rendszerek, QM, TPM ismerete és nagyfokú IT-affinitás, beleértve a gyakorlati vezetési és üzemi tapasztalatot is.
  • Strukturált, pragmatikus és megoldásorientált megközelítés, erős lojalitással és csapatmunkával.
  • Magas szintű MS Office-ismeretek, különösen az Excel használatában való jártasság.
  • Kiváló kommunikációs készség, empátia és vezetői képesség.
  • Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban); további nyelvtudás előny.

Érdekli a lehetőség?

Kérjük, küldje el jelentkezését és angol nyelvű önéletrajzát, mivel a megfelelő jelölteket interjúra várjuk.

További információért Susanna Kis (Talent Acquisition Business Partner) áll rendelkezésére: Skis@jeldwen.com.

A JELD-WEN Holding, Inc. vállalatról

A JELD-WEN vezető szerepet tölt be a nagy teljesítményű beltéri és kültéri ajtók, ablakok és ezekhez kapcsolódó építőipari termékek globális tervezőjeként, gyártójaként és disztribútoraként, kiszolgálva az új építkezési, javítási és felújítási szektorokat. Az Észak-Amerikában és Európában 16 országban létesítményeket üzemeltető, körülbelül 18 000 embert foglalkoztató vállalat székhelye az Észak-Karolina állambeli Charlotte. A JELD-WEN csapata 1960. óta elkötelezett az olyan kiváló minőségű termékek gyártása iránt, amelyek biztonságos és fenntartható környezetet teremtenek az ügyfelek, a partnerek és a helyi közösségek számára. A JELD-WEN márkacsalád tagjai közé tartoznak a következők: JELD-WEN® (globális); LaCantina™ és VPI™ (Észak-Amerika); Swedoor® és DANA® (Európa). További információért látogasson el a jeld-wen.com oldalra.

Mit kínálunk?

Egyik legfőbb értékünk a munkatársakba való befektetés. Arra törekszünk, hogy bevonzzuk és megtartsuk az igazi tehetségeket. Ennek érdekében a JELD-WEN versenyképes fizetési és juttatási csomagokat kínál.

A JELD-WEN munkáltatóként egyenlő foglalkoztatási esélyeket kínál, és nem tűri az egyének fizikai jellemzőin, meggyőződésein és/vagy a vonatkozó törvények értelmében védett egyéb jellemzőkön alapuló diszkriminációt, zaklatást és/vagy megtorlást.

A JELD-WEN nem fogad kéretlen megkereséseket fejvadászoktól, munkaerő-toborzási irodáktól vagy fizetős munkaerő-toborzási szolgáltatásoktól.

#LI-SK1